Kobieca strona, a tu zakładka dla mężczyzn… WTF? A tak! W serii Cykliczność dla mężczyzn stworzyłem kilka artykułów, które pomogą zrozumieć mechanizmy, którym podlegają Panie.  Dodatkowo, jeśli jesteś w związku z kobietą, to warto co nieco dowiedzieć na temat płci pięknej.  Z doświadczenia podpowiem, że zrozumienie kobiecej cykliczności (z poszanowaniem jej, a nie umniejszaniem) bardzo pomaga w relacji. Te tematy będziemy poruszać w  artykułach blogowych skierowanych do Panów. 

Droga Kobieto 🙂 jak już trafiłaś na tę stronę i zobaczyłaś, że jakiś gość chce edukować bliskich Ci mężczyzn o cykliczności, i przyszło do Ciebie, że to super, bo „jak ja mówię to nie rozumie więc jak inny facet wytłumaczy to może będzie inaczej…”, to zachęć, motywuj, inspiruj, może zapisz się też sama i zobacz jakie treści będą.  I oczywiście udostępniaj śmiało, jeśli widzisz w tym jakąś wartość 🙂 Niech mądrość płynąca z mocy cykliczności niesie się w świat!  

Marcin 

Cykliczność dla mężczyzn - artykuły

Teorię mamy za sobą. Czas na zajęcia praktyczne. W kilku poprzednich tekstach podkreślałem indywidualność przeżywania cyklu menstruacyjnego przez Panie. Każda z naszych bliskich kobiet jest inna, więc czemu miałyby mieć cykle z szablonu? Jedyne co się powiela, to sprawy biologiczne, a to jak kobiety na to reagują to już są

Cztery strony świata, cztery pory roku, cztery kwarty meczu w kosza. Czwórek mamy w życiu niemało, ale dziś zajmiemy się czwórką z kobiecej cykliczności. Cztery fazy cyklu menstruacyjnego. Dziś omówimy sobie pokrótce czym jest cykl menstruacyjny (czasem możesz spotkać określenie cykl owulacyjny) i jakie są poszczególne fazy cyklu.

Współtworząc Lunarię zakładałem, że prędzej czy później będę chciał zająć się męskim aspektem cykliczności. I tej męskiej i tej kobiecej. Przygotowałem narzędzie do newsletterów, formularze i inne dupelaże. Wystarczyło tylko regularnie pisać. Wytrzymałem 5 artykułów newsletterowych. 🙂  Przenosimy męskie treści